More

  100% Discount || Zihin Haritaları ( Mind Mapping) ile Öğrenmeyi Öğrenelim

  Telegram Messenger | LinkedIn

  Zihin Haritaları ( Mind Mapping) ile Öğrenmeyi Öğrenelim

  Requirements

  • Öğrenmeye İstekli Olmak.
  • Türkiye’nin İlk ve Tek Zihin Haritalama Yazılımı “FORAMIND” da kullanıcı yaratarak uygulama yapmaya hazır olmak.
  • Beyaz bir kağıt, renkli kalemler ve açık bir zihin.

  Description

  Türkiye Zihin Haritası Derneği Başkanı, Zihin Haritalarının (Mind Maps) mucidi Tony Buzan’nın öğrencisi ve aynı zamanda Uluslararası Alanda Yetkili Zihin Haritalama (Mind Mapping) Eğitmeni Akın Kağan Akçalı tarafından verilen Zihinler FORA eğitiminin amacı Öğrenme Kültürü oluşturmak ve Hayata Yeni Bir Bakış Açısı Kazandırmaktır.

  Zihinler FORA eğitimleri 2014 yılından itibaren ODTÜ SEM de verilmeye başlanmıştır.

  O tarihten itibaren eğitimlere gösterilen ilgi ve eğitime katılanların olumlu geri bildirimleri ile her geçen gün eğitime olan talep artmıştır.

  Zihinler FORA, sadece basit bir “öğrenme tekniği eğitim” değil düşünce tarzınızı değiştirerek “Öğrenmek İstediğiniz Konulara Bakış Açınızı Değiştirmeyi” hedefleyen bir eğitimdir. Bunun için ihtiyacınız olan çok etkin bir öğrenme ve düşünme tekniği olan Zihin Haritalarının nasıl ortaya çıktığını, kullanım alanlarını ve en önemlisi  eğlenceli, kalıcı ve etkin bir öğrenmede nasıl kullanılacağını anlatır. 21 yy. becerileri arasında en kritik becerilerden birisi olan Öğrenmeyi Öğrenme becerisini kazandırmayı amaçlamaktadır.

  Unutmayalım ki 21 yy. bilgiyi en iyi şekilde kullanma çağıdır. Beynini seçilmiş bilgiler ile besleyenler amaçlı öğrenirler ve bilgi obezi olmazlar

  Beynimizin öğrenme dışında yaratıcılık, hafıza ve genel düşünme becerilerini de geliştirmeli ve her birimiz zihinsel okur yazar olmalıyız. Ancak zihinsel okur yazar olarak kendi içimizdeki en iyiyi ortaya çıkartabilir potansiyelimizi tam olarak kullanabiliriz.

  Daha geniş kitlelerin bu faydalı eğitimden yararlanabilmesi için stüdyoya girdik ve sizin için olabildiğince anlaşılır şekilde anlatmaya çalıştık..

  Ömür boyu öğrenmenin hayati önemini anlatmaya ve istediğiniz hayatı yaşama özgürlüğüne sahip olabilmeniz için sürekli öğrenmeniz gerektiğini vurgulamaya çalıştık.

  Siz istekli olduktan sonra tek yapmanız gereken karakterinize uygun bir öğrenme tekniği seçmektir.

  Şu kısa hayat yolculuğunda Zihinler FORA diyelim….

  Who this course is for:

  • Öğretmen ve Öğrenciler.
  • Konuları Eğlenceli, Kalıcı ve Etkin Bir Şekilde Öğrenmek İsteyenler.
  • Düşüncelerini ve Fikirlerini En Etkin Şekilde Kağıda Dökmek İsteyenler.
  • En Etkin Şekilde Not Almak İsteyenler
  • Öğrendiklerinin Uzun Süre Akılda Kalmasını İsteyenler
  • Okuduğu Kitapların Özeti Çıkarmak İsteyenler


  Get this Deal


  Get this Deal

  #Zihin #Haritaları #Mind #Mapping #ile #Öğrenmeyi #Öğrenelim #Get this Deal
  تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
  Get this Deal,Get this Deal
  udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

  Related articles