More

  100% Discount || Uygulamalarla Temel Python Eğitimi

  Telegram Messenger | LinkedIn

  Uygulamalarla Temel Python Eğitimi

  Requirements
  Programlamaya ilgi duymak ve lise matematiğine aşina olmak
  Programlama pratiği yapabileceğiniz herhangi bir bilgisayar
  Description
  “Pratik mükemmelleştirir” sözünde olduğu gibi, bol pratik yaparak bu eğitim ile temel seviyede Python öğreneceksiniz.

  Bilindiği üzere temel programlama bilgisi günümüz şartlarında iyi seviyede İngilizce ve analiz yeteneği gibi olmazsa olmaz kıstaslardan biri haline geldi. Python da sade, anlaşılır yapısı ve sadeliğine rağmen sahip olduğu geniş kapsamlı araçlar ile bu noktada yeni başlayanlar için mükemmel bir seçenek oluşturmaktadır. Ancak her ne kadar kullanışlı olursa olsun bir programlama dilini öğrenmek emek, zaman ve iyi bir yönlendirme ister. Eğer siz de bu hususta programlamaya sıfırdan başlamak ve makul bir sürede ideal bir seviyeye gelmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Pratiğe yeterince yer vermeyen diğer eğitimlerden farklı olarak bu eğitim boyunca hem ayrıntılı konu anlatımları hem de her konunun sonunda bol miktarda soru çözümü ile, eğitim sonunda Python’u temel seviyede öğrenmiş olacaksınız. Böylece çalışmak istediğiniz bir alanda proje üretebilecek aşamaya gelecek ve programlamanın temel yapısını özümsediğiniz için başka programlama dillerine rahatça geçiş yapabileceksiniz.

  Eğitim Boyunca Göreceğimiz Konular Sırası İle Aşağıdaki Gibi Olacaktır:

  -Bölüm 1: Python’a Giriş (temel komutlar, operatörler, koşullu ifadeler)

  -Bölüm 2: Döngüler ve Hata Yakalama

  -Bölüm 3: Listeler, Demetler, Sözlükler ve Kümeler

  -Bölüm 4: Karakter Dizileri

  -Bölüm 5: Fonksiyonlar

  -Bölüm 6: Dosya İşlemleri ve Modüller

  -Bölüm 7: Nesne Yönelimli Programlama

  -Bölüm 8: İleri Seviye Kütüphaneler: Numpy, Pandas, Matplotlib

  Yukarıdaki konular ile alakalı olarak her bölüm sonunda bölüm konularını içeren sorular bulunmaktadır. Öğrencilerin yapamamaları ihtimaline karşın her bir sorunun çözümü videolarda ve materyallerde ayrıntılarıyla verilmiştir. Ancak bu çözümlere bakmadan önce soruları kendiniz yapmaya çalışmalısınız. Böylece konuları daha iyi özümseyerek programlama bilginizi pekiştirecek ve ileriki aşamalar için algoritma kurma yeteneğinizi geliştirmiş olacaksınız.

  Who this course is for:
  Programlamaya sıfırdan başlamak isteyen herkes
  Başka bir dilden Python’a geçmek isteyen herkes


  Get this Deal


  Get this Deal

  #Uygulamalarla #Temel #Python #Eğitimi #Get this Deal
  تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
  Get this Deal,Get this Deal
  udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

  Related articles