More

  100% Discount || SQL Server Veritabanı Programlama: Tüm Seviyeler [+Kitap]

  Telegram Messenger | LinkedIn

  SQL Server Veritabanı Programlama: Tüm Seviyeler

  Requirements
  Temel bilgisayar bilgisi
  Description
  DeepLab.Bootcamp organizasyonu ile temelden ileri seviyeye birçok konuda profesyonel canlı yayın eğitimleri ve workshop’lara katılmak için Discord kanalımızı ziyaret edebilirsiniz : discord .com/invite/eqgURvZdzj

  Kurs İçeriği

  “Birisine bir şey öğretemezsiniz, ancak kendisinin onu keşfetmesine yardım edebilirsiniz.” Galileo Galilei

  Türkiye’nin ilk “İleri Seviye T-SQL Programlama” kitabı yazarından SQL Server veritabanı programlama kursu.

  Bu kurs ile birlikte, yazarın hazırlamış olduğu 700+ sayfalık kitaba da sahip olacaksınız. Video kursun her bölümünde, bölümle ilgili tüm teorik ve pratik detayları içeren kitap bölümü PDF olarak eklenmiştir.

  #######################################

  Bu kursta; Dünya’nın en iyileri arasına giren SQL Server veritabanı yönetim sistemini, temelden ileri seviyeye doğru uygulamalarla anlatmaktadır. Temel seviye konular hızlı geçilerek, ileri seviye konulara daha çok yer verilmiştir. Bir standart olan SQL sorgu dilini tüm detaylarıyla öğrenirken, ileri seviye uygulamalar geliştirebileceğiniz SQL Server’ın sorgu dili olan T-SQL’i de temelden uzmanlık seviyesine kadar tüm detaylarıyla öğreneceksiniz.

  Veritabanı yönetim sistemleri; programlama dillerinden bağımsız olması nedeniyle, veritabanı desteği ile ilgili işlem yapılacak tüm yazılım alanlarında kullanılabilir. Geliştirilecek yazılım; Windows platformunda çalışmayacak olsa bile, servis mimarili uygulamalarda Windows sunucu üzerinde çalışan SQL Server üzerinden XML, WCF, Web Servis ya da diğer servis ve veri transferi gerçekleştirmeyi sağlayan teknolojilerle birlikte, Linux ya da bir başka işletim sistemi üzerinde çalışacak herhangi bir yazılıma veri yönetimi yetenekleri kazandırılabilir.

  Ayrıca, SQL Server’ın yönetimsel derinliklerine ve SQL Server DBA için gerekli programsal konulara da yer verilmiştir. Yazılım geliştiricilere yönelik temelden, ileri seviyeye doğru, bol örnek ve uygulama ile tüm SQL Server programlama alanlarını kapsayan bu eser ile siz de veritabanı yönetim sistemlerinde uzmanlaşacaksınız!

  Özet içerik;

  – Microsoft SQL Server’a Genel Bakış
  – T-SQL’e Genel Bakış
  – Verileri Sorgulamak
  – Veri Bütünlüğü
  – İleri Seviye Sorgulama
  – Geçici Veriler ile Çalışmak
  – Indeks’ler ile Çalışmak
  – Prosedürel Yapılar
  – View’ler ile Çalışmak
  – Stored Procedure’ler
  – Kullanıcı Tanımlı Fonksiyonlar
  – Hata Yönetimi
  – SQL Cursor’ları
  – Dinamik T-SQL
  – SQL Server ile XML
  – Transaction ve Kilitler
  – Trigger’lar
  – Sorgu ve Erişim Güvenliği
  – Yedeklemek ve Yedekten Dönmek

  KURS GÜNCELLEME POLİTİKASI :

  Yayınladığım kursların içeriklerini belirli aralıklar ile güncelliyorum. İzlediğim politika ise aşağıdaki gibidir :

  Mevcut yazılım projelerim haricinde bilgi paylaşımı sağlamak için kurslar üretiyorum… Bunların sayısı bu yıl içerisinde ciddi oranda artacak… Zaman ve emek yönetimi açısından artık “beğeni kadar güncelle” yöntemini uyguluyorum. Yani eğer kurslara puanlama yaparsanız, bu kursların takipçilerinin daha fazla eğitim istediğini düşünerek belirli aralıklarla bu kursları güncelleyeceğim. Eğer beğeni sayısı az ya da yeteri kadar olmazsa, bu kurslar herhangi bir güncelleme olmadan mevcut içeriklerle yayınlanmaya devam edecektir. Eğer satın aldığınız kursun güncellenerek size daha fazla değer katmasını isterseniz, bu isteğinizi bana ileteceğiniz en doğru yol puanlama sistemidir.

  Who this course is for:
  Veritabanı programlamayı öğrenmek isteyen herkes
  SQL Server programlama dili olan T-SQL üzerine uzmanlaşmak isteyen herkes
  İleri seviye SQL Server veritabanı programlama tekniklerini öğrenmek isteyen herkes


  Get this Deal


  Get this Deal

  #SQL #Server #Veritabanı #Programlama #Tüm #Seviyeler #Kitap #Get this Deal
  تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
  Get this Deal,Get this Deal
  udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

  Related articles