More

  100% Discount || Sıfırdan Web Sitesi Yapmak, HTML EĞİTİMİ 2021

  Telegram Messenger | LinkedIn

  Sıfırdan Web Sitesi Yapmak, HTML EĞİTİMİ 2021

  Requirements
  Bilgisayar kullanabiliyor olmak
  İstek, azim ve devamlılık

  Description
  Merhaba

  Bu kurs ile sıfır bilgiyle web sitesi nasıl yapılır öğreneceksiniz. HTML bu işin temel taşı olduğundan temeli bu kurs ile sağlam atarsanız harika bir web yazılımcısı olabilirsiniz. Bu kurs size sıfırdan html öğretecektir fakat html tek başına yetersizdir. Bu kurstan sonra önerim olarak öğrenmeniz gereken diller sırasıyla css php ve js olmaktadır.

  Bu kurs sizlere web yazılımın temelini sağlam atmanız için ücretsiz olarak hazırlanmıştır. Bu kursla beraber html öğrenmeniz için sıfırdan sadece temel bilgisayar becerisine ve öğrenme isteğine sahip olmanızdan başka hiçbir şey gerekmemektedir.

  Web yazılıma başlamaktan korkmayın, daha önce kod bilmiyor olabilirsiniz bunun hiçbir önemi yok.

  Hypertext Markup Language kısaltması olan HTML, kullanıcılara web sayfaları ve uygulamaları için yapı profilleri, paragraflar, başlıklar, bağlantılar ve blok alıntılar oluşturmalarını sağlar.

  HTML Ne İşe Yarar?

  HTML, web tasarımcılarına sayfalar ve uygulamalar için yapı profilleri, bağlantılar, blok alıntılar, paragraflar ve başlıklar oluşturmalarında yardımcıdır. Bu konuda basit kod yapıları olan etiketler ve nitelikler kullanılarak web sayfaları şekillendirilebilir. HTML için aslında bir web sitesinin iskeleti denilebilir. Yani HTML kodları olmadan web sitesi kodlanamaz.

  Web sitesi ve sayfaları oluşturulurken mutlaka kullanılması gereken HTML, yeni başlayanlar için öğrenmesi en kolay biçimleme dillerinden biridir. HTML dersleri alarak sistemli bir çalışma için kendinizi geliştirebilir, öğrendiğiniz bilgileri web sayfası tasarlama aşamasında deneyebilirsiniz. Zamanla sahip olduklarınızdan fazlasını öğrenebilir ve web sitesi tasarlama konusunda söz sahibi olabilirsiniz.

  Who this course is for:
  Temel düzeyde bilgisayar kullanabilen
  Öğrenmeye meraklı, web sitesi kodlamak isteyen


  Get this Deal


  Get this Deal

  #Sıfırdan #Web #Sitesi #Yapmak #HTML #EĞİTİMİ #Get this Deal
  تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
  Get this Deal,Get this Deal
  udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

  Related articles