More

  100% Discount || Sıfırdan Uzmanlığa Canva Eğitimi

  Telegram Messenger | LinkedIn

  Sıfırdan Uzmanlığa Canva Eğitimi

  Requirements

  • Temel Bilgisayar Bilgisi Yeterli, İhtiyacın Olan Her Şeyi Bu Kursta Öğreneceksin

  Description

  Canva’nın ilk açılışından, her bir sekmesine kadar bu kursta öğreneceğiz. Örnek tasarımlarla eğitimleri pekiştireceğiz ve verdiğim kısa yollarla işlerinizi daha basit bir şekilde sonuca bağlayacaksınız. Kurs sonunda ister kendi sayfanızı/şirketinizi yönetmek için, ister farklı sayfalara/firmalara içerik tasarımı yaparak, isterseniz de ETSY, Shopify vb. sitelerde tema satışı yaparak gelirinizi arttırabileceksiniz.

  Canva’ya Giriş, renk paleti oluşturma, marka kimliği oluşturma, sosyal medya planlaması, sosyal medya içerik tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, afiş ve mockup tasarımları nasıl yapılır detaylı bir şekilde öğreneceksiniz.

  Tasarım etikleri, tasarım yaparken dikkat edilmesi gerekenler, düzen, denge ve hiyerarşi gibi yaptığımız işlere etki edecek terim ve bilgilendirmeler ile tasarımlarımızı daha profesyonel hale getirebileceğiz.

  Eğitim içerisinde paylaştığım dosyalar ile örnekleri inceleyebilecek veya aynılarını yapabileceksiniz.
  Smartmockups eklentisi nasıl kullanılır, ürünlerimizi nasıl profesyonel sunarız.
  Renk kartelası, font uyumu nasıl yapılır?

  Kendinizi iyi bir şekilde geliştirirseniz, canva ile ekonomik özgürlüğünüzü elde edebilirsiniz. Canva ortaklık programı, canva içerik/ürün tasarımı ile direkt canva’dan para kazanabilir veya tasarladığınız tema ile instagram sayfanızdan, shopify vb. sitelerden satış yaparak gelir elde edebilirsiniz. Bionluk, fiverr gibi sitelere, banner tasarımı, sosyal medya tasarımı veya youtube kapak tasarımı yaparak dijital ürünlerinizin satışını sağlayabilirsiniz.

  Kısacası tasarım ile ilgili her şeyi, örneklerle beraber öğrenebileceğiniz harika bir kurs programı hazırladım sizler için. Eminim eğitimden memnun kalacaksınız ve yapacaklarınız için şimdiden heyecanlısınız.

  Who this course is for:

  • Sosyal Medyada İçerik Üretmek İsteyenler
  • Kendi Şirketini Yönetenler
  • Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler


  Get this Deal


  Get this Deal

  #Sıfırdan #Uzmanlığa #Canva #Eğitimi #Get this Deal
  تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
  Get this Deal,Get this Deal
  udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

  Related articles