More

  100% Discount || Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Temel Kuralları Kursu

  Telegram Messenger | LinkedIn

  Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Temel Kuralları Kursu

  Requirements

  • Bu kurs için internet bağlantısı yeterlidir.

  Description

  Sağlıklı ve uzun yaşamak, eğer yaşamanın bir gayesi olduğunu düşünüyorsanız bir vazifedir. Maneviyat ve materyalist kurallar, ikisi de, bedenin bir emanet ve iyi bakılması gereken en önemli husus olduğunun, bütünlüğünün muhafazasının yaşamın birinci görevi olduğunun altını çizer ve hayatı buna göre şekillendirir. Zira iyi bakılmamış bir beden, hasta ya da çabuk yaşlanmış olan bir, belki de hasarlı organlar, eğer doğuştan değilse, bazı istisnalar hariç sahibinin hataları olarak görülürler. Tüm bunlara istinaden, özellikle “su” ile daha haşır neşir olmak üzere, bazı temel, her zaman uyulması gereken ve kalitenin arttırılmasının vücut, kişisel kavramlar ve tüm aura dahil çevre için bazı temel bilgiler mevcuttur. Bunlar bilmemek, işte o “emanete” değer vermemek ya da hakkını vermemekle sonuçlanır.

  Tüm bunların teker teker ve tam size göre işlendiği, açıklandığı ve anlatıldığı bir kurs ile baş başarınız.

  Sağlıklı ve uzun yaşamak, tersi düşünüldüğünde belki elden ayaktan düşmek terimi ile de açıklanabilecek bir duruma da sebebiyet verebilecekse ve bu bir gerçekse, karşılaşılacak kötü tablolara önlem almak ve doğruyu yapmak yaşamamızın bir  görevidir, hatta sebebidir.

  Öyleyse şimdi bir miat olsun ve birkaç bilgi ile başlayalım. Bu kurs da vesile olsun mu?

  Bu kursta bazen kısa, ama arif olanın anlayacağı, “lafın hepsinin deliye anlatılır olduğuna” istinaden çok yararlı bilgileri bulacaksınız.​

  Birbirinden değerli kaynaklardan istifade ederek hazırladığımız bu kurs, hocanız size dersleri samimi ve anlaşılır bir dille, birçok örnekler vererek işlediği derslerden oluşmaktadır.

  Bu kursu bitirdiğiniz zaman kendinizi daha iyi hissedeceğiniz kadar, vücudunuzla konuşmaya, onu daha yakından tanıyarak daha değer vermeye, ihtiyaçlarını karşılamanızın adalet, maneviyat ve kanunlar çerçvesinde göreviniz olduğuna inanacaksınız.

  Çalışmalarımız, binlerce kaynaktan, yüzlerce saat süren araştırma, çekim, ders oluşturma, montaj vb. ürünüdür. Bu kurs, olası rahatsızlıkların da, bildiğiniz konular olması sebebiyle önün geçecek. Bu kurs size sıfırdan başlamanın bir adım öncesini ve kursu izlediğinizde anlayacağınız üzere, iki adım sonrasını öğretecek.

  Teknolojinin verdiği imkanla bu kursa başladığınızda, yeter ki internet bağlantınız olsun, derslere istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman katılabilirsiniz. Anlamadığınız ya da sevdiğiniz yerleri tekrar edebilme fırsatınız var, dersi durdurup geri almak imkanınız var. Tekrar baştan aynı keyfi yaşamak olanağınız var.

  Bu kurs size, hayatı sevmek, onu anlayabilmek, onunla hayatınızı işleyebilmek, derslerinizde başarılı olmak, bilmediklerinizi tekrar etmek anlamında çok şey katacak.

  Who this course is for:

  • Bu kurs, her kesimden herkes için, ama özellikle her şeyin başı ve iki adım sonrası için ise size gerekli.


  Get this Deal


  Get this Deal

  #Sağlıklı #Uzun #Yaşamın #Temel #Kuralları #Kursu #Get this Deal
  تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
  Get this Deal,Get this Deal
  udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

  Related articles