More

  100% Discount || Python İle Programlama Temelleri

  Telegram Messenger | LinkedIn

  Python İle Programlama Temelleri

  Requirements

  • Bir bilgisayara ve internet erişimine sahip olan ve programlamaya bir başlangıç yapmak isteyen herkes bu kursu satın alabilir.

  Description

  Herkese Selamlar!

  Bu kursta sizlere programlamanın temellerini python programlama dili aracılığıyla öğretmeye çalıştım. Bu noktada gerçek hayattan örneklerle desteklenmiş bir kurs oluşturmaya çalıştım.

  Programlama konularını ilk olarak gerçek hayattan örnekler ile slayt halinde görsel bir şekilde anlattım ardından kod aşamasına o şekilde giriş yaptım.

  Kursa başlamadan önce programlamayla ilgili herkesin bilmesini gerektiğini düşündüğüm bilgileri sizlerle elimden geldiğince paylaşmaya çalıştım.

  Programcılık ile daha önceden hiç uğraşmamış veya uğraşsa da bazı konuları mantıken kafasında tam olarak oturtamamış kişiler için gayet güzel bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu kursta her şeyin mantığı gerçek hayattan örnekler ile önce anlatılıyor daha sonra kodlamaya geçiliyor.

  Sayısal veri tiplerinden başlanılarak , Nesne Tabanlı Programlama ve Modüller konuları dahil olmak üzere bütün temel ve önemli programlama konuları bu kursta işleniyor.

  Bu kurs bittikten sonra çok rahat başka bir programlama dili öğrenilebilir , programlamayla ilgili herhangi(mobil,web,yapay zeka vb…) alanlara yoğunlaşılabilinir. Python birçok alanda hizmet verdiği için python öğrenecek olan siz kursiyerlerimiz şanslısınız. Ancak dediğim gibi python ile ilerlemek istemeseniz dahi programlama mantığını öğreneceğiniz için istediğiniz programlama dilini kolayca öğrenebilir, istediğiniz platformlarda istediğiniz yazılım ürününü geliştirebilirsiniz.

  Son olarak Müfredat Şu Şekilde;

  1-) Başlamadan Önce Bilinmesi Gerekenler

  2-) Çalışma Ortamının Hazırlanması

  3-) Sayısal Veri Tipleri ve Sayısal Operatörler

  5) Değişken Kavramı ve Değişken İşlemleri

  6-) String Veri Tipi ve String İşlemleri

  7-) Listeler ve Liste İşlemleri

  😎 Operatörler

  9-) Koşul İfadeleri

  10-) Döngüler

  11-) Fonksiyonlar

  12-) Nesne Tabanlı Programlama

  13-) Nesne Tabanlı Programlama Projesi

  14-) Modüller

  Who this course is for:

  • Python ile programcılığa başlamak isteyen herkese yönelik.


  Get this Deal


  Get this Deal

  #Python #İle #Programlama #Temelleri #Get this Deal
  تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
  Get this Deal,Get this Deal
  udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

  Related articles