More

  100% Discount || Orta Seviyeden İleri Seviyeye İngilizce Gramer Eğitim Seti

  Telegram Messenger | LinkedIn

  Orta Seviyeden İleri Seviyeye İngilizce Gramer Eğitim Seti

  Requirements

  • Öğrenme arzusu ve azminin yanı sıra, orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

  Description

  İngilizce gramerde orta seviyeye gelip orada takıldınız mı? Bir türlü sizi ileri seviyeye taşıyacak gramer bilgisine ulaşamadınız mı? Kurslara ve özel derslere hem para hem zaman harcayıp bir üst seviyeye geçemediniz mi? Kendinizi İngilizce gramerde hep yetersiz mi hissettiniz? Konusunda tecrübeli bir öğretmenle yolunuza devam etmek isteyebilirsiniz. Bu kurs ile orta seviyeden (B1) başlayarak İngilizce gramer bilginizi ileri seviyeye (C1) taşıyabilirsiniz.

  Neden bu eğitim seti?

  Kursa gitmek yerine bu eğitim setini satın alarak öncelikle zaman kazanacaksınız. Dilediğiniz zaman dilediğiniz dersi tekrar tekrar izleyebilir; her konuda danışabileceğiniz uzman eğitmenden destek alabilir; özel tekniklerle hazırlanan videolar sayesinde dikkatiniz dağılmadan derslerinize konsantre olabilirsiniz.

  İngilizce’yi daha iyi öğrenebilmek için bu tavsiyelere kulak verin!

  Bu kurstan en iyi şekilde faydalanmak için acele etmeyin! Günde iki veya üç eğitim ile ilerleyin. Öğrenme isteğinizi kaybetmemek için düzenli ve planlı bir şekilde çalışmanız çok önemli. Her dersi birkaç kez izleyin. Müsait saatlerinizi bir çizelgeye yazın ve bu takvime uyarak her gün çalışın. Yeni derse başlamadan önce, bir gün önceki dersleri tekrar izleyin. Öğrendiğiniz gramer konularını bir deftere not alın ve bu notlarınızı da düzenli aralıklarla tekrar edin. Ders sonlarında yer alan testleri mutlaka çözün. PDF olarak eklenen alıştırmaları da yapmayı ihmal etmeyin. Ders çalışmadığınız günlerde bile İngilizce’ye her zaman vakit ayırın.

  Who this course is for:

  • Hazırlık sınıfında okuyan (lise veya üniversite hazırlık) ve yeterlilik sınavını başarıyla geçmek isteyen öğrenciler
  • YDS ve benzeri yabancı dilde yeterlilik sınavına girecek öğrenciler ve yetişkinler
  • İngilizce gramer bilgisi yetersiz olduğu için profeciency (yeterlilik) sınavlarında “listening”, “speaking”, “reading”, “writing” ve “use of English” bölümlerinde başarısız olan öğrenciler ve yetişkinler
  • Yurt dışında eğitime gitmek veya çalışmak isteyenler


  Get this Deal


  Get this Deal

  #Orta #Seviyeden #İleri #Seviyeye #İngilizce #Gramer #Eğitim #Seti #Get this Deal
  تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
  Get this Deal,Get this Deal
  udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

  Related articles