More

  100% Discount || Kripto Para Teknik ve Temel Analiz

  Telegram Messenger | LinkedIn

  Kripto Para Teknik ve Temel Analiz

  Requirements

  • Öğrenme ve kendini geliştirme arzusunun yanında finansal özgürlüğünüzü kazanma isteği.
  • Bu kurs için herhangi bir yetkinliğe ihtiyacınız bulunmamaktadır. İhtiyacınız olan her şey eğitimde sizlere sunulmuştur.
  • Bu kurs için herhangi bir materyale ihtiyacınız bulunmamaktadır. Yalnızca izlemek için telefon/bilgisayar/tablet olması yeterlidir.

  Description

  Öncelikle bu eğitimin amacı, sizlere kripto para piyasasında temel ve teknik analiz nasıl yapılır öğretmek ve kimseye bağlı kalmadan trade edebilme yetisi kazandırmaktır. Stratejilerle trade işlemlerinizde düzenli bir gelir elde etmenize yardımcı olmak ve portföyünüzü genişletebilme yetisi kazandırmak amaçlanmıştır.

  Eğer daha önce içinde bulunduğunuz bir sinyal grupları varsa; burada bir kazanıp üç kaybettiyseniz, piyasa birden düştüğünde geride kaldıysanız ve portföyünüzü yavaş yavaş eritmeye başladıysanız veya hala olduğunuz yerde sayıyorsanız bunların hepsini unutun. Çünkü bu eğitim sonrasında kendi analizleriniz doğrultusunda karar verebilme, risk yönetimi yapabilme ve hem öğrendiklerinizle hem de eğitimin son bölümünde yer alan stratejiyle portföyünüzü genişletebilme yeteneğini kazanacaksınız.

  Bu eğitim sizleri ekran başında sıkmamak için, konudan sapmayarak, öz ve hedef odaklı bilgiler vermeyi amaçlıyor. Sizleri ekran başına saatlerce kitlemek ve alakasız bilgilerle zamanınızı harcamak istemiyorum. Bu eğitimde yalnızca ve yalnızca işe yarar bilgiler bulacak ve öğrendiklerinizin mantığını kavrayarak kendi kendinize de test etmiş olacaksınız. Anlatılan her kavram örnekleriyle birlikte size sunuldu.

  Bu eğitimin diğerlerinden farkı nedir?
  Videolarda herkesin anlayıp uygulayabileceği bir anlatım dilini size profesyonelce sunmaya ve anlatılan her bilginin, her formasyonun mantığını aktarmaya çalıştım. Böylece ilgili formasyonlarda işleme giriş, stop ve çıkış bölgeleri tradelerinizde uygulayabilmeniz için gösterilmiş oldu.

  Peki bu eğitimde ne öğreneceksiniz?
  Başlangıçtan itibaren temel ve teknik analizinizi nasıl yapabileceğiniz ve konu başlıklarında görebileceğiniz kavramlara ait her detay size bu eğitimde sunuldu. Teknik analizi ezberletmek yerine, mantığını aktararak işleme giriş, çıkış ve stop bölgeleri size açıklamasıyla birlikte sunuldu. Öğrendikten sonra aklınızda “Bunu neden bu şekilde yapıyoruz” sorusu kalmaması için, sizlere analizleri mantığıyla aktarmak istedim.

  – Eğitimimizin ilk bölümü Temel Analiz. Burada temel analiz nasıl yapılır, platformlardaki terimler ne anlama gelir, coin/token fiyatına etkileri nasıl olur bunu inceleyeceğiz.

  – İkinci bölüm olan Teknik Analiz bölümümüzde, ilk olarak Tradingview araçlarını kullanmayı öğreneceğiz. Sonrasında en temel terimden başlayarak formasyonları nasıl çizeceğimizi, İşleme giriş, stop ve çıkış noktalarını nasıl ayarlayacağımızı öğreneceğiz.

  -Üçüncü bölümümüzde, İndikatörler ve Osilatörler nedir, nasıl kullanılır, Uyumsuzluk ne demektir, bunları öğreneceğiz.

  – Son olarak dördüncü bölümümüzde ise, trade yaparken risk yönetimini nasıl yaparız, işlemlere nerede girip çıkmalıyız noktalarına değineceğiz. Burada aynı zamanda, sizlere başlangıçta çok yardımı dokunacağını düşündüğüm bir trade stratejisi aktaracağım. Bu strateji, sizlere düzenli gelir elde etme imkanı sağlayabilmektedir.

  Ek olarak, Udemy’de yer alan topluluğumuza özel kurduğumuz EDUCRYPTOCD discord topluluğumuzda;

  Sizlerin seçtiği konularda canlı eğitimler düzenliyoruz, Güncel piyasayı eğitsel içerikli grafiklerle ve teknik analiz mantığıyla inceliyoruz ve topluluğumuzdan gelen teknik analiz ile ilgili her soruyu yanıtlıyoruz ve buradaki eğitiminize destek oluyoruz. Analistlerin ve eğitmenin paylaştığı grafiklerle piyasayı yakından takip edebilmenizi amaçlıyoruz.

  Siz de teknik analizi detayları öğrenmek ve/veya güvenli bir şekilde düzenli bir gelir elde etmek istiyorsanız, eğitimde görüşelim.

  Who this course is for:

  • Başlangıç, orta ve ileri seviye teknik analiz öğrenmek isteyen herkes yararlanabilir.
  • Yatırıma ayırdığı bütçeyi katlamak veya şimdiye kadarki zararını kapatmak isteyen, ek/düzenli gelir elde etmeyi hedefleyen herkes için bu eğitim bir dönüm noktasıdır.
  • “Analizlerimi yapıyorum, ama yine de girdiğim işlemlerde geride kalıyorum” diyenler bu eğitimden yararlanabilir.
  • Gruplarda, kanallarda al sat sinyali bekleyen; bir kazanıp üç kaybeden ve portföyünü yavaş yavaş eritip bu durumdan sıkılan herkes için uygundur.
  • Daha önce hiç yatırım yapmamış, bu konuda herhangi bir bilgisi olmayan herkes işte tam da bu eğitimden başlayabilir.


  Get this Deal


  Get this Deal

  #Kripto #Para #Teknik #Temel #Analiz #Get this Deal
  تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
  Get this Deal,Get this Deal
  udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

  Related articles