More

  100% Discount || FluidSim ile Mantık Devreleri ve Pnömatik Devre Tasarımı

  Telegram Messenger | LinkedIn

  FluidSim ile Mantık Devreleri ve Pnömatik Devre Tasarımı

  Requirements

  • Temel Bilgisayar Bilgisi

  Description

  Endüstri 4.0 gün geçtikçe bir çok firma tarafından benimsenmekte ve geniş kitlelerce tanınmaktadır. Bunun en temel sebebi ise otonom/kontrol sistemlerinin, üretim süreçlerinde daha hızlı üretim yapılmasını sağlaması ve oluşan maliyetleri düşürmesidir. Bu derste öğrenecekleriniz:

  1. FluidSim Kullanımı
  2. Pnömatik Devreler Nedir ve Nasıl Çizilir
  3. Mantık Kapıları Nelerdir ve Nasıl Sadeleştirilir.
  4. 2’lik Sayı Sistemini  ve 10’luk Sayı Sistemi Arasındaki Dönüşümler
  5. Elektronik Devreler Nedir ve Nasıl Çizilir
  6. Logic Modül Nedir ve Nasıl Kullanılır
  7. Logic Modül ve Elektronik Devre Arasındaki Farklar/Benzerlikler
  8. GRAFCET Kullanımı

  Peki Endüstri 4.0 Nedir ?

  Bu derste size FluidSim ile yapabileceğiniz bazı otonom projelerden bahsetmiştim. Endüstri 4.0’ın fabrikalara entegre olması ile beraber bu tarz otonom projelerin daha kompleks ve büyük ölçekli hallerini görmeye başlayacağız. Peki bu yeni mühendislik fenomeni Endüstri 4.0 Nedir? Dördüncü Sanayi Devrimi veya Endüstri 4.0, artan ara bağlantı ve akıllı otomasyon nedeniyle 21. yüzyılda teknolojide, endüstrilerde ve toplumsal kalıplarda ve süreçlerde yaşanan hızlı değişimi kavramsallaştırır. Bu değişim sürecinde, modern akıllı teknoloji, büyük ölçekli makineler arası iletişim (M2M) ve nesnelerin interneti (IOT) kullanılarak geleneksel üretim ve endüstriyel uygulamaların sürekli otomasyonu yoluyla küresel üretim ve tedarik ağının işleyişinde temel değişiklikler meydana geliyor. Bu entegrasyon, otomasyonun artması, iletişimin ve kendi kendini izlemenin iyileştirilmesi ve insan müdahalesine ihtiyaç duymadan sorunları analiz edip teşhis edebilen akıllı makinelerin kullanılmasıyla sonuçlanır.

  Who this course is for:

  • Mantık Devreleri ve/veya Pnömatik Devreler ile ilgilenen herkes


  Get this Deal


  Get this Deal

  #FluidSim #ile #Mantık #Devreleri #Pnömatik #Devre #Tasarımı #Get this Deal
  تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
  Get this Deal,Get this Deal
  udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

  Related articles