100% Discount || C# A-Z ye Eğitim Seti 5 Adet Uygulama Geliştirerek Öğren

Telegram Messenger | LinkedIn

C# A-Z ye Eğitim Seti 5 Adet Uygulama Geliştirerek Öğren

Requirements

  • hiç bir greksinim gerekmemektedir
  • Sıfırtan Başlamak isteyenler içindir

Description

Bu kurs ile C# nesne tabanlı projeleri geliştirme konusunda iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Eğitim içeriğinde C# temelleri ve ileri seviyeye doğru bir çok konuya değiniyor olacağım. Konular ilgili teknolojiyi öğrenmenizi kolaylaştıracak şekilde planlanmıştır. Konular ilerledikçe seviyeleri artacaktır.

Pek çok kişi yazılım dünyasına ilk adımı atmak ister ancak nereden başlayacağını bilemez. Bu kapsamlı C# dersim ile sizleri Sıfırdan İleri Seviyeye çıkarmayı hedefleyerek, yazılım serüveninizde Türkçe hazırlanmış eğitimler ile sizlere katkıda bulunmak benim için büyük bir arzudur.

Kursumuzda konulari örnekler çözerek ve yaparak öğreneceksiniz. Kursumuzda öğrendiklerimizi

Form Masaüstü uygulmalari geliştirerek pekiştireceğiz.

1. APARTMAN YÖNETİM PANELİ (KAPSAMLİ OLARAK MSSQL VERİTABANI KULLANILARAK YAPACAĞİZ)

2.SİPARİŞ OTOMASYONU

3.Masaüstü Alarm uygulması

4.Sınav Test Uygulması

5. Öğrenci Not hesaplama otomasyonu

Kursumuzun kodlarını web sitemde paylaşiyor olacağim.

Not: web sitemizde mail adresinizde abone olabilirsiniz. Abone olmanız sizlere anlık olarak sitemizde yayınlanan kurslar ve projeler hakkında bilgi sahibi olmanizi sağlamaktadır.

En az eğitim süresi kadar süren bir proje olacaktır. Takdir edersiniz ki elimizdeki teknolojinin özelliklerini öğrenmeden, proje geliştirmede gerçek gücümüzü gösteremeyiz. Bu sebeple öncelikle öğrenmemiz gereken temel yapılardan başlıyor olacağız.

Eğitimimiz de C# nesne tabanli programala dilini öğrenip hakkım olacaksınız.

Bu aşamayı geçtikten sonra masaüstü uygulamlar ve otomasyonlar yapabilieceksiniz.

C# dilini öğrendikten sonra online web dünyasına giriş yapmak için sırasıyla ASP:NET MVC ve ASP:NET Core kurslarını almanız gerekmektedir. Temel almadan web dünyasına giriş yapmanız büyük hatadır. Çünkü C# dilini öğrenmeden ASP:NET MVC ve ASP:NET Core yapıları anlamak ve algoritma anlamanız çok daha karmaşiktir. Bir dili öğrenmek için öncelikle temel dil bilgisini almanız gerekmektedir.

Eğitim örneklerini Visual Studio Community(ücretsiz) yapabilir ve projelerinizi de bu IDE ile geliştirebilirsiniz. Visual Studio IDE ‘si için çıkmış olan Update’leri yapmayı unutmayınız!

Veritabanı işlemleriniz de Microsoft SQL Server (ücretsiz) kullanabilirsiniz.

Who this course is for:

  • C# öğrenmek isteyenler
  • C# ile kendi otomasyon projelerini yapmak isteyenler


Get this Deal


Get this Deal

#Eğitim #Seti #Adet #Uygulama #Geliştirerek #Öğren #Get this Deal
تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
Get this Deal,Get this Deal
udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

Related articles