More

  100% Discount || Bilgisayar Programcılığı

  Telegram Messenger | LinkedIn

  Bilgisayar Programcılığı

  Requirements

  • Bu kurs için hiçbir ön koşul yoktur, hemen başlayabilirsiniz.

  Description

  Bu kurs, bilim ve bilişim çağında olduğumuz için herkesin anlayabileceği bir dille ve görsel olarak desteklenmiş, çok yararlı bir kurstur. Bu kursta, eski yazılımların kökeninden, kendinizi daha iyi geliştirmeniz için adım adım öğretim tekniği uygulanmıştır. Öğretmeniniz öğrettiklerini, tam da sizin anlayacağınız ve uygulayacağınız şekilde anlatıyor. Birebir uygulamalar tam olarak evde öğrenip uygulayacağınız, kendinizi geliştireceğiniz ve yaptıklarınızla gurur duyacağınız bir teknikle anlatılmakta. Başlamak ve kendinize çok fazla değer katmak için bu kursa dair elinizde ve evinizde her şey var.

  Bilgisayar programlama, profesyonellerin bir bilgisayar, uygulama veya yazılım programının nasıl performans gösterdiğini bildiren kod yazmak için kullandıkları süreçtir. En temelde bilgisayar programlama, belirli eylemleri kolaylaştırmak için bir dizi talimattır. Bir bilgisayar programcısının ne olduğunu merak ediyorsanız, uygulamaların ve yazılım programlarının başarılı bir şekilde çalışmasını sağlayan kod yazıp test ederek bir bilgisayarın çalıştırılması için talimatlar oluşturan bir profesyoneldir.

  Bilgisayarlar, basit kelime işleme ve elektronik tablo işlevlerine sahip temel dizüstü bilgisayarlardan, günde milyonlarca finansal işlemi gerçekleştiren ve modern yaşamı mümkün kılan altyapıyı kontrol eden inanılmaz derecede karmaşık süper bilgisayarlara kadar inanılmaz şeyler yapabilir. Ancak hiçbir bilgisayar, bir bilgisayar programcısı ona belirli şekillerde davranmasını söyleyene kadar hiçbir şey yapamaz. Bilgisayar programlamanın amacı budur.

  En temelde bilgisayar programlama, belirli eylemleri kolaylaştırmak için bir dizi talimattan biraz daha fazlasıdır. Bu talimatların gereksinimlerine veya amaçlarına bağlı olarak, bilgisayar programlama iki sayı eklemek kadar basit olabilir. Ayrıca, bir termostatı ayarlamak için sıcaklık sensörlerinden veri okumak, karmaşık zamanlamayı veya kritik raporları tamamlamak için verileri sıralamak veya oyuncuları çok katmanlı dünyalar ve oyunlardaki zorluklardan geçirmek kadar karmaşık olabilir.

  Birçok bilgisayar programcısı, kendi kendini yetiştirmiş meraklılar olarak başlar ve programlamaya olan sürekli ilgi, kariyerinizde bir varlık olabilir, çünkü sürekli öğrenme bir bilgisayar programcısı için hayati önem taşır.

  Who this course is for:

  • Bu kurs, bilim ve bilişim çağımızda her kesimden ve her yaştan herkese gereklidir.


  Get this Deal


  Get this Deal

  #Bilgisayar #Programcılığı #Get this Deal
  تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
  Get this Deal,Get this Deal
  udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

  Related articles