100% Discount || A’dan Z’ye Sinyaller ve Sistemler

Telegram Messenger | LinkedIn

A’dan Z’ye Sinyaller ve Sistemler

Requirements
Dört işlem

Temel türev, integral bilgisi
Trigonometrik fonksiyonlar

Description
Merhabalar,

Ben Aybars, bu kursta sinyaller ve sistemler dersi ile ilgili bildiklerimi seninle paylaşacağım. Videoların çoğunun dökümanını pdf olarak kaynaklar kısmında bulabilirsin. Ders konularının sırası Oppenheim’ın Signals and Systems kitabındaki sırayla aynı. İzleyeceğin her bir videonun uzun süren ön hazırlık aşaması oldu. Her bir konuyu olabildiğince sadeleştirerek ve nereden geldiğini, ne işe yarayacağını elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. Senden sadece kursu değerlendirmeden önce olabildiğince fazla video izlemeni rica ediyorum. Bunun yanında değerlendirme esnasında eğer puan kıracaksan hangi sebeplerden dolayı puan kırdığını belirtirsen mutlu olurum. Ödevleri soru çözüm dersleri olarak düşünebilirsin çünkü hepsinin cevaplar kısmında videolu açıklamaları var. Ekstradan daha fazla soru çözümü eklenmesini istediğin bölüm varsa mesaj yoluyla bunu bana lütfen bildir.

Diğer derslere kayıt için indirimli promosyon kodlarını websitemde bulabilirsin.

Şehit, gazi yakınları ve ekonomik durumu uygun olmayan tüm öğrenciler yine websitem üzerinden iletişime geçip ücretsiz kayıt için promosyon kodu alabilir.

Yeniden görüşmek üzere:)

Who this course is for:
Mühendislik öğrencileri


Get this Deal


Get this Deal

#Adan #Zye #Sinyaller #Sistemler #Get this Deal
تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
Get this Deal,Get this Deal
udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

Related articles