More

  100% Discount || A1-A2 TEMEL SEVİYE İNGİLİZCE Kursu | Tüm Konular ve Yapılar

  Telegram Messenger | LinkedIn

  A1-A2 TEMEL SEVİYE İNGİLİZCE Kursu | Tüm Konular ve Yapılar

  Requirements

  • A1-A2 Temel Seviye İngilizce kursumuza İngilizce seviyesi düşük olan ve temel seviyeyi tekrar etmek herkes katılabilir.
  • İngilizce seviyenizden emin değilseniz, MyECO ya da Candelas Eğitim web sayfalarından ÜCRETSİZ Seviye Belirleme Sınavını yaparak seviyenizi belirleyebilirsiniz.

  Description

  A1-A2 Elementary Temel Seviye İngilizce Kursumuzda temel (basic) seviyedeki tüm gramer konularını, yapılarını ve kelimelerini bol örnekler ile öğrenirsiniz.

  Konu anlatımları titiz çalışılmıştır. Konular profesyonelce kısa, açık ve hedef odaklı anlatılır.

  Ayrıca, örnek cümleler içinde kullanılan temel seviye kelimeleri doğal bir şekilde öğrenirsiniz. Öğretmeninizden bu kelimelerin doğru telaffuzlarını duyarsınız.

  Video derslerde anlatılan konular bolca örnek kullanımlar içerir. Ayrıca, her video dersin sonunda sizlere örnek aktiviteler ve sorular sunulur. Bu aktiviteler, video ders içinde sizlerle beraber öğretmeniniz tarafından yapılır. Böylece, video sonrasında karşınıza çıkacak soruları daha kolay yapabilirsiniz.

  Her bir video dersini izledikten sonra sizlere en az beş tane soru sorarız. Bu soruları çözerek izlediğiniz konuyu hemen pekiştirerek öğrenme fırsatı yakalarsınız.

  Bilindiği üzere, İngilizce ne kadar çok pratik edilir ve ne kadar çok kullanılırsa o kadar iyi öğrenilir. Bu sebeple, öğrencilerimize belirli aralıklarla ödev linkleri göndeririz. Bu ödev linklerinden ekstra kelime çalışmaları ve ekstra aktiviteler yaparsınız.

  Tüm bu çalışmaların yanında sizlere A1-A2 Elementary Temel Seviye “Candelas Essential English Grammar” kitabımızı tavsiye ediyoruz. Kitabımızda bulunan binlerce aktiviteyi yaparak İngilizce alt yapınızı daha ileri bir seviyeye taşırsınız. Bunun yanında, kitabımızda bulunan dinleme aktivitelerini yaparak, doğal bir şekilde İngilizce öğrenmeniz hedeflenir.

  Kursumuzun EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ şudur. Belirli günlerde bir öğretmenimiz sizlerle online buluşma gerçekleştirir. Canlı online buluşmalarda aklınıza takılan sorularınızı direk öğretmeninize sorabilirsiniz. Canlı buluşmalar size mesaj yoluyla bildirilir.

  Kursumuzu toplam 92 konu anlatım videosu tamamlanıncaya kadar güncellemeye devam ediyoruz.

  Sorularınız için eğitmeninize direk ulaşabilirsiniz.

  Bizi takip ettiğiniz için teşekkür eder, başarılı bir öğrenim süreci dileriz.

  Who this course is for:

  • İngilizce öğrenmek isteyen, ortaokul, lise, üniversite hazırlık ve üniversite öğrencileri,
  • Eğitim hayatını tamamlamış ancak İngilizce öğrenememiş tüm profesyoneller,
  • Mesleki alanda ilerlemek isteyen, yurt dışında çalışmak isteyen tüm çalışanlar,
  • Uluslararası firmalarda kariyer hedefleyen tüm profesyoneller, kursumuza katılabilir.


  Get this Deal


  Get this Deal

  #A1A2 #TEMEL #SEVİYE #İNGİLİZCE #Kursu #Tüm #Konular #Yapılar #Get this Deal
  تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
  Get this Deal,Get this Deal
  udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

  Related articles