More

  100% Discount || 5 Adımda Kendi Diyet Listeni Planlayarak Kilo Ver

  Telegram Messenger | LinkedIn

  5 Adımda Kendi Diyet Listeni Planlayarak Kilo Ver

  Requirements

  • Bu eğitimi almak için herhangi bir ön gereksinime ihtiyaç yoktur.
  • Sağlıklı beslenme ve diyet konusunda bilginiz olsun ya da olmasın eğitimde anlatılanları kolayca anlayabilir, öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

  Description

  Herkese Merhaba,

  “5 Adımda Kendi Diyet Listeni Planlayarak Kilo Ver” eğitimine hoş geldiniz.

   

  Ben Mithat Taş,

  Gıda Mühendisi, Sağlıklı Beslenme Koçu ve Profesyonel Eğitmenim.

  Öncelikle ifade etmeliyim ki, bu eğitim, online ortamda bu konuda bugüne kadar hazırlanmış olan en iyi ve en kapsamlı eğitim. Bunu size garanti ediyorum.

  Diyet yapmak, kilo vermek hakkında bilginiz olsun ya da olmasın, sağlıklı beslenmek ve kilo vermek istiyorsanız bu eğitim tam olarak aradığınız şey. Bu eğitimi sizleri düşünerek titizlikle, basit, kolay anlaşılır ve mümkün olduğunca detaylı bir şekilde hazırladım.

  Gıda mühendisliği, beslenme ve diyetetik, gıda teknikerliği okuyan öğrencilerde bu eğitimi alabilirler. Derslerinizde kolayca ilerlemek istiyorsanız bu eğitimin size ne kadar faydalı olacağını göreceksiniz.

  Eğitim videolarını izlerken; takıldığınız, anlamadığınız bir yer olursa sakın sorun etmeyin. Videoyu geri alabilir, başa sarabilir defalarca izleyebilirsiniz. Eğer sorunuza hala cevap bulamamışsanız, soru-cevap kısmından dilediğiniz zaman bana soru sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

  Bu eğitimin sonunda dilediğiniz zaman kendi diyet listenizi oluşturabileceğiniz temel bilgilere sahip olacaksınız. Bunun yanı sıra sağlıklı beslenmek için artık önünüzde bir engel kalmayacak.

  Bazı konu başlıklarının altına diyetinizi planlarken ve diyetiniz sırasında ihtiyacınız olacak tablolar ve formlar hazırladım. Bunlar hem sizin öğrenme sürecinizi hem de diyetiniz sırasında işinizi oldukça kolaylaştıracak.

  Şundan emin olmanızı istiyorum. Yalnız değilsiniz. Diyet planlama sürecini birlikte yaşayacağız.

  Pekiii, bu eğitimde neler anlatacağım?

  İlk adımda, diyet yapmak için kendinizi nasıl motive etmeniz gerektiği ile başlayacağız.

  “Bu işin esas zor kısmı. Zaten başlayabilsem bu eğitime ne gerek var!” mı dediniz?

  Evet! Başlayabilmek çok büyük bir adım. Ama doğru bir şekilde sürdürebilmek daha da önemli.

  İkinci aşamada diyet listesi hazırlamak için sahip olmanız gereken temel bilgileri öğreneceksiniz. Mesela?

  Mesela,

  • Metabolizma nedir?
  • Enerji nedir?
  • Bazal metabolizma nedir?
  • Günlük toplam enerji ihtiyacı nasıl hesaplanır?
  • Sorularının cevaplarını öğrenecek,
  • Besin öğelerini ve besin gruplarını yakından tanıyacaksınız.

  Şimdiden söyleyeyim, bu bölüm en zor bölüm. Vizede ve final de bu bölümden kesin soru sorarım. Şaka şaka! Bu bölümde belki birazcık sıkılabilirsiniz ama sıkılmak yok. Motivasyonumuzu koruyacağız.

  Bir sonraki adım da diyet listenizi nasıl oluşturacağınızı öğreneceksiniz. Bu üçüncü adım.

  4. ve 5. Adımda diyet sırasında yapmanız gerekenleri öğreneceksiniz.

  3 saatlik eğitim videolarına eşlik eden, 3 uygulamalı anlatım, 8 uygulama formu ve 10 tablonun yer aldığı son derece kapsamlı bu eğitimi sizlere sunuyor olmaktan dolayı gerçekten çok heyecanlıyım. Sizde, daha fazla vakit kaybetmeyin ve 5 adımda kendi diyet listenizi planlayarak hemen kilo vermeye başlayın!

  Sağlıklı beslenme ve kilo kontrolü hakkında yazdığım yazıları mithattas. com. tr üzerinden okuyabilirsiniz. Bana ulaşmak isterseniz, instagram, facebook ve  üzerinden (at)asklayesaglikiiliyasa kullanıcı hesabını takip edebilirsiniz.

  İlk derste görüşmek üzere.

  Unutma;

  Aşkla ye, sağlıklı yaşa!

  Mithat Taş

  Who this course is for:

  • Bu eğitimi 15 yaşından büyük her yaştan kadın ve erkek herkes alabilir.
  • Özellikle Gıda Mühendisliği, Beslenme ve Diyetetik bölümlerinde okuyan öğrencilerin bu eğitimi alması, derslerinde daha başarılı olması için faydalı olacaktır.


  Get this Deal


  Get this Deal

  #Adımda #Kendi #Diyet #Listeni #Planlayarak #Kilo #Ver #Get this Deal
  تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
  Get this Deal,Get this Deal
  udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

  Related articles