More

  100% Discount || [2021] Computer Vision – OpenCV A-Z™

  Telegram Messenger | LinkedIn

   Computer Vision – OpenCV A-Z™

  Requirements
  Temel Python bilgi ve becerisi
  Windows yada MacOS yada Ubuntu
  Bilgisayarda indirme izinlerinin açık olması
  Dahili yada harici Webcam
  Description
  Python OpenCV ile Görüntü İşleme Kursuna Hoşgeldiniz !

  Bu kursumuz Python programlama dili ile Görüntü İşleme tekniklerinin anlatıldığı önemli kaynaklardan birisi.

  Kursumuzda günümüzün en popüler dili olan Python programlama dili ile OpenCV (Open Computer Vision) kütüphanesinin fotoğraf ve video dosyaları üzerinde uygulanan teknikler anlatılmaktadır.

  Günümüzün en popüler platformlarından olan Youtube, Netflix üyeleri her 60 saniyede 300 saatten daha fazla upload ve 80,000 saat kadar yayın gerçekleştirirken bir diğer popüler platform olan Instagram kullanıcıları ise 2 milyondan daha fazla fotoğraf paylaşmaktadır.Bu rakamlar dolayısıyla geçmişte gerçekleştirdiğimiz görüntü işleme teknikleri ile video ve fotoğraflar üzerinde analiz yapma ihtiyacını daha da ileri bir seviyeye taşımıştır.

  Görüntü İşleme bize fotoğraflarımızı ve videolarımı sürücüsüz araçlar, kasiyersiz kasalar,medikal tanımlamalar ve sosyal network ağları için fotoğraf ve video analizi olanağı sunuyor.

  Dünyada popüleritesi hızla yayılan Python programlama dili ile oluşturduğumuz bu kursumuzda, endüstride değeri $20 milyar dolar seviyesine ulaşan market değeri ile her geçen yıl önemini birkez daha bizlere kanıtlamaktadır.

  Bu kursumuzda NumPy kütüphanesini kullanarak nümerik proses işlemleri ve fotoğrafların nasıl açılıp ve bu tekniklerin uygulanacağı konusunda giriş yapacağız. Bu adımdan sonra bu işlemleri OpenCV kütüphanesi ile nasıl uygulandığını göreceğiz. Ve daha sonra fotoğraflar üzerine uygulayabileceğimiz color mappings, blending, threshold, gradients ve bir çok tekniğin nasıl uygulanacağını incelemiş olacağız.

  Fotoğraflar üzerinde gerçekleştirdiğimiz işlemlerin ardından gerçek zamanlı verilerin videoların üzerinde bu tekniklerin nasıl uygulayabileceğimizi göreceğiz.Günümüzde birçok bilim insanının üzerinde çalıştığı son derece heyecanlı konular olan Face Detection, Object Detection ve Object Tracking projelerini hep beraber gerçekleştirmiş olacağız.

  Kursumuzun son aşamasında ise günümüzün popüler deep learning konularını image recognition ve custom image classification uygulamaları için projeler ve örnekler üzerinde durarak Görüntü İşleme üzerine sağlam bir giriş ve önemli bir altyapıyı oluşturmuş olacaksınız.

  Bu kurs aşağıda belirtilen konuları ve daha fazlasını kapsamaktadır:

  NumPy

  NumPy ile Image

  NumPy ile Image ve Video Temelleri

  Color Mappings

  Blending ve Pasting Images

  Image Thresholding

  Blurring ve Smoothing

  Morphological Operatorler

  Gradients

  Histograms

  OpenCV ile Streaming video

  Object Detection

  Template Matching

  Corner, Edge ve Grid Detection

  Contour Detection

  Feature Matching

  WaterShed Algorithması

  Face Detection

  Object Tracking

  Optical Flow

  ve daha fazlası!

  Bu kurs ile ilgili yada Udemy ile alakalı kafanıza takılan sorularda benimle iletişie geçmekten çekinmeyin. Kursumuzun yararlı olması umudu ile!

  Ahmet

  Who this course is for:
  Yapay Zeka ve Görüntü İşleme alanları ile ilgilenmek isteyen ve ilgilenen tüm insanlar


  Get this Deal


  Get this Deal

  #Computer #Vision #OpenCV #Get this Deal
  تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
  Get this Deal,Get this Deal
  udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,

  Related articles